Masívna korupcia v EU

www.slovanskenoviny.sk/rss A – ako sa hovorí – ryba smrdí od hlavy. Ide o „šéfku najvyššiu –... Príspevok Masívna korupcia v EU je zobrazený ako prvý na .

Masívna korupcia v EU

www.slovanskenoviny.sk/rss

A – ako sa hovorí – ryba smrdí od hlavy. Ide o „šéfku najvyššiu – Ursula von der Leyen“. A už v prvej vete ide autor – Peter Koenig – priamo k veci:

Na prvý pohľad by vás mohlo prekvapiť, čo spoločné by mohli mať Ursula Von der Leyen a McKinsey a Pfizer ? Odpoveď znie: Absolútna Korupcia – v orig. Utmost corruption. Madame Von der Leyen, nezvolená Prezidentka Európskej Komisie (EC), má na krku viacero korupčných škandálov.

Moja vsuvka pred pokračovaním prekladu, aby bolo zrejmé smerovanie: Ide o COVID, ale hlavne o „vakcinačnú aféru“; ak sa niekomu zdá že to nie je žiadna aféra, treba čítať ďalej. Pre začiatok by som len pripomenul, že vírus proti ktorému sa vakcinovalo bol naplánovaný (Event 201) a vyrobený umele v labáku US Army, Winnipeg, Kanada, a vypustený na ľudí. K tomu linku na Event 201 upozorňujem, že stránka bola natoľko prerobená, že prakticky stratila význam.

Nedávno bolo odhalené, že syn Madame von der Leyen, David,

absolvoval krátky letný pobyt, ale v origináli “summer intern”, u firmy McKinsey, obrovská v US sídliaca firma pre manažérske konzultácie. Hoci záznamy o zodpovednostiach dotyčného Dávida u McKinsey sú účelovo akoby lajdácke, javí sa, že toto jeho zamestnanie bolo oveľa viac ako čo by zodpovedalo vyššie uvedenému názvu “summer intern”. Mal na zodpovednosť konzultačné teamy a pracoval pre McKinsey počas viac ako 3 rokov.

Že by to bola len náhoda, že opustil McKinsey v roku 2019, presne pred tým keď bola jeho matka menovaná – nie zvolená – Prezidentkou Európskej Komisie (EC)?

Ale my vieme, že náhody – coincidences – neexistujú.

Že by bol snáď Dávid dláždil cestu, resp. ľahký prístup pre budúcu Prezidentku EC – jeho matku – do štruktúr vyššieho manažmentu firmy McKinsey?

K tomu viac neskôr.

Začnime teda škandálom ktorý je už dosť dobre známy v rámci informovaných kruhov: priame jednania Ursuly Von der Leyen s firmou Pfizer o zakúpení 900 milliónov dávok vakcín Pfizer, s opciou na ďalších 900 miliónov, teda spolu 1.8 miliardy – ich billion – dávok. Opakujem, pre prípad že sa vám zdá že zle čítate: 1.8 miliardy dávok tej známej škodlivej Pfizer mRNA gény modifikujúcej vakcíny – a áno, pre populáciu nejakých 450 milión. To by zodpovedalo 4 dávkam na osobu pre obyvateľstvo Európskej Únie (EU).

Tieto “vyjednávania” preniehali v roku 2021, keďže výmeny textov boli objavené – medzi von der Leyen a CEO firmy Pfizer Albert Bourla. Tlak na EC aby „uvoľnili“ – t.j. zverejnili – texty, bol jednoducho ignorovaný.

Toto sa teda odohralo predchádzajúc podpísaniu kontraktu na 1.8 miliardy – billion – dávok. Jednoznačne je to porušením pravidiel EU o súťažiach, napríklad súťažné – konkurenčné – ponuky (competitive bidding). Tie kontrakty boli podpísané v Máji 2021. Totálne proti pravidlám EÚ o medzinárodných súťažných ponukách – EU international competitive bidding rules. Okrem toho, boli tie 4 dávky na občana EU oprávnené?

Aká bola celková cena toho nenormálneho balíka – insane package?

Ursula von der Leyen: “Mrs. 4.5 Billion Doses – 4.5 Miliardy Dávok”

V ďalšom vývoji veci, Von Der Leyen je zamočená v jednaní o ďalšom veľkom kontrakte s firmou Pfizer:

“Cena každej dávky vakcíny bola vyjednávaná priamo s Prezidentkou EU Komisie, Ursulou von Der Leyen, o ktorej je známe, že je skorumpovaná“.

Širším cieľom CEO Pfizeru Dr. Bourla je vyjednať kontrakt na 4.5 billion vaccine doses – t.j. po našom 4.5 miliardy – pre populáciu EU 450 milión, inými slovami, 10 dávok na osobu. Toto sú dodatočné dávky nad tie, ktoré už Eú predtým kúpila (Za viac ako 800 miliónov)

Ale táto „close ‘’collaboration’’“ Madame Von der Leyen s firmou Pfizer môže byť aj „iba špičkou ľadovca – just the tip of the iceberg“.

Jej manžel Heiko je medical director firmy Orgenesis, jedna US Biotech firma, špecializujúca sa na génovú terapiu ako napr. Pfizer a Moderna vakcíny.

Ursula bola členkou vedeckého výboru firmy Orgenesis od roku 2019. Pfizer a Orgenesis majú veľmi úzke vzťahy, keďže Orgenesis bola aktívne angažovsná vo vývoji tej Pfizer vakcíny. Heiko von der Leyen má dlhodobé vzťahys Pfizerom. See this – pozri tu detaily.

A teraz späť k tým vakcínam. Čo sa stane s miliardami – billions – nadbytočných nepotrebných — a nebezpečných – injekcií?

Vzhľadom na prejavy tej Pharma-EU korupcie a jej smerovanie, neprekvapilo by, ak by tie vakcíny dostali „prelepený názov“ na iné účely. Ako by sa to dalo zistiť?

Veď nakoniec, počas posledných troch rokov, zarovno s implementáciou toho Veľkého Resetu WEF – Great Reset – a tej OSN Agendy 2030 – ktoré sú v podstate identické, keďže „UN spávajú s WEF“ — stalo sa až nadbytočne jasným, že vakcinácia nemá nič spoločné so zdravím, ochranou ľudského zdravia, ale skôr niečo s genocídou veľkého rozsahu – large-scale genocide.

Jedným z kľúčových cieľov toho Reset / Agenda 2030 je masívna redukcia populácie. Čo môžeme vidieť doteraz, sotva viac ako dva roky trvania takzvanej vakcinácie – väčšina z toho vynútené injekcie – státisíce, ak nie milióny úmrtí, a ľudia doživotne poškodení, ako aj rapídne rastúce potraty, a tiež aj neplodnosť a to aj u mužov aj u žien.

A toto je len začiatok. Tá hlavná časť (bulk) toho zločinu sa možno vyfarbí (may play out) v priebehu nadchádzajúcich 5 až 10 rokov, keď už nikto nebude schopný dokázať, že príčinou sú Covid injekcie. Toto sú varovné slová pána menom Michael Yeadon, niekdajší VP a Hlavný Vedecký Dôstojník – Chief Science Officer, Pfizer. Pozrite si toto.

Vyšetroval Úrad Éurópskeho Verejného Prokurátora – European Public Prosecutor’s Office – kriminálny prípad Leyenovej? Nikto nevie. Predstavte si nikto nevie a nikto sa nepýta!

Politico reportuje, v Apríli 2021, že von der Leyen povedala the New York Times že si vymieňala správy – that she had traded texts – s CEO Pfizeru počas mesiaca v rámci postupu v smere – in the run-up to – podpísania EU jej kontraktu s tým US farmaceutickým gigantom.

V tej zmluve – deal, dohode – Komisia sa zaviazala kúpiť 900 milión Pfizer-BioNTech injekcií pre členov EU, s opciou kúpiť ďalších 900 miliónov. Tento, alebo tieto kontrakty musia byť hodné stovky miliónov, ak nie v billiónoch, dolárov. To číslo nikdy nebolo oficiálne odhalené a „strážni psi EU“ – EU watchdogs – pred tým škandálom zatvárajú oči.

Toto ako také je už príšerná hanba – horrendous disgrace.

Neskôr, ten EU Ombudsman odhalil, že Komisia nikdy explicitne nepožiadala team von der Leyen aby našli tie texty, pretože ich nikdy nepokladala za “documents” ktoré stáli za uchovanie. Neskôr komisia, v správe o tom čo zistila, ten ombudsman jednoducho nazval prístup k veci “maladministration.”

Za svoju stranu, Európska Komisia zakontrovala, že nemôže tie texty poskytnúť, pretože “short-lived, ephemeral documents are not kept“ – krátkodobé, prechodné, dokumenty sa nezakladajú“ . Viď toto.

Predbežne koniec historky. Ale pre prípad, že by ste boli zábudliví, tá Európska Únia, zvlášť ten nevolený EC, je jednou z najskorumpovanejších inštitúcií na svete. A, doteraz to vyzerá tak, že im to prechádza.

A Späť ku McKinsey.Tá konzultačná firma McKinsey je aj plná vlastných škandálov. Práce tejto firmy pre ako autoritárske vlády, tak aj Pentagon vyvolávajú otázky okolo konfliktu záujmov.

Keď začiatkom 21-ho storočia ten krach „bubliny dot.com“ zničil množstvo korporácií, a s nimi zároveň potenciál pre „management consulting“, McKinsey stál pred dilemou. Potrebovali nájsť spôsoby na rozšírenie svojej skupiny klientov. Takže, firma McKinsey vstúpila do sféry súťaženia o vládne kontrakty, a nielen v rámci USA, ale celosvetovo.

New York Times píšu, že rozhodnutie McKinsey trúfnuť si vstúpiť do verejného sektora aj na domácej pôde aj v zahraničí, vytvorilo business model plný konfliktov záujmov.

Domáci prípad v rámci USA je dobre známy. McKinsey bol poradcom Federal Drug Administration (FDA) – štátny management liekov – , zatiaľčo zároveň radil aj farmaceutickému gigantovi Purdue Pharma. Medzinárodne, operácie McKinsey as z času na čas javia značne plné potenciálnych konfliktov záujmov, kurizujúc štátnym klientom tak rozmanitým ako Pentagon, Čína, a Saudaká Arábia.

Zatiaľčo McKinsey zarobili stovky miliónov dolárov za kontrakty v rámci sektora obrany USA, zároveň radil aj celej skupine zahraničných firiem a vlád. Vlastná web stránka McKinsey sa chvasce ohľadne týchto spojení/známostí (connections): “My máme dlhodobé vzťahy s ministerstvami a sektormi obrany po celom svete”.

V ďalšom, dnes už dobre známom prípade, globálna konzultačná firma McKinsey čelí kriminálnym obvineniam pre korupciu v Južnej Afrike. Ten celý prípad je zameraný na rolu firmy McKinsey v rámci majvčšieho škandálu obddobia post-aparthaidu, známeho ako state capture scandal – dá sa preložiť napr. ako „škandál zajatia štátu“ pod predošlým prezidentom menom Jacob Zuma. Týkalo sa to sprenevery verejných prostriedkov – public funds – v obrovskom rozsahu, ako bolo reportované vo Februári 2023, viď tento odkaz: this .

To všetko zhrnuje. Kľúčom sú medzinárodné vládne konexie na vysokej úrovni. Možno sa to nikdy nedokáže, ale všeobecne prevažuje hlboké podozrenie – a profound suspicion – že syn dvojice Heiko a Ursula von der Leyen, David, mohol hrať rolu v príprave postupu pre McKinsey pre „kupovanie vlád“ po celej Zemeguli, aby sa zapojili do toho obrovského a smrteľného podvodu Covid Vakcín.

See this for full details – Link na kompletné detaily.

Tá otázka pre Európanov, nie skorumpované vlády, ale My, Ľudia – the People, sa musíme sami seba opýtať, ako dlho budeme pokračovať v tolerovaní Prezidencie Ursuly von der Leyen v EC?

Samozrejme, Ursula von der Leyen je miláčikom pána menom Klaus Schwab, WEF CEO (teda šéf Svetového Ekonomického Fóra). On ju postavil do tej pozície, na základe podnetu (on the behest of) jeho skorumpovaných finančníkov. Nie je len absolventkou (scholar, môže byť aj prednášateľ) Akadémie Mladých Globálnych Vodcov WEF academy (YGL – Young Global Leaders), ale je aj členkou dozornej rady WEF (WEF’s Board of Trustees).

Táto ochrana môže však už slabnúť, s tým ako pozícia WEF vo svete sa akoby potichu odsúva preč. Len si pripomeňte tú WEF katastrofu v Davose v Januári 2023. Viď toto.

Európska Centrálne Banka

Alebo, otázka dokonca ešte lepšia, ako dlho ešte Európania môžu tolerovať to súčasné ultra-korupčné EC / EU nastavenie? Čas kedy sa mala zdemoliovať tá EÚ a vrátiť sa naspäť k národným štátom a lokálnym menám, už dávno prešiel (is long overdue). Bola by to obrovská vzpruha (boost) pre Európsku ekonomiku a pre prosperitu (wellbeing) Európanov.

Čím dlhšie My – Ľudia – čakáme, tým ťažšie bude vystúpiť z toho matrixu finančnej väznice.

Pozrite si toto od Christine LaGarde, Prezidentky Európskej Centrálnej Banky (ECB). Sľubuje väzenie, ak miniete tisíc Eur v hotovosti.

Ironicky, Christine LaGarde, ktorá „prevádzkuje“ tú ECB vlastne ako zástupca vplyvných a mocných finančných záujmov, má záznamy v trestnom registri (has a criminal record).

Môj komentár na záver: A oficiálne, podľa bežných informácií z EÚ, je všetko čo robia oni úplne ako má byť. A ak u nás nie, tak sa to netýka EÚ, len nás, v tom prípade my robíme niečo zle.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

Príspevok Masívna korupcia v EU je zobrazený ako prvý na .