VIDEO: Čaputová posledné týždne vo funkcii prezidentky využíva na pokračujúce očierňovanie Ficovej vlády

www.slovanskenoviny.sk/rss Čaputová vyplakáva nad Korčokovou prehrou aj nad tým, že alternatívne médiá narušili informačný monopol korporátnych... Príspevok VIDEO: Čaputová posledné týždne vo funkcii prezidentky využíva na pokračujúce očierňovanie Ficovej vlády je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Čaputová posledné týždne vo funkcii prezidentky využíva na pokračujúce očierňovanie Ficovej vlády

www.slovanskenoviny.sk/rss

Čaputová vyplakáva nad Korčokovou prehrou aj nad tým, že alternatívne médiá narušili informačný monopol korporátnych médií, ktoré sústavne manipulujú verejnú mienku klamstvami a dezinformáciami. Debata hlavy štátu sa niesla v duchu orwellovského hesla: „Vojna je mier!“

Vedúci Úradu vlády SR Juraj Gedra vo svojom videoblogu poukázal na vyjadrenia, ktoré mala odchádzajúca hlava štátu v diskusii s militantným progresívno-liberálnym politickým aktivistom Marekom Vagovičom, ktorý v drese novinára notoricky šíri dezinformácie. Debata sa uskutočnila 18. apríla 2024 v bratislavskom Luna bare.

Viac vo videu:

Čaputovej debata s Marekom Vagovičom:

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Čaputová posledné týždne vo funkcii prezidentky využíva na pokračujúce očierňovanie Ficovej vlády je zobrazený ako prvý na .