Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko sú jednotne proti migračnému paktu EÚ. Ktoré jediné krajiny však hlasovali proti?

Bratislava 28. júna 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Twitter)   Napriek tomu, že Vyšehradská skupina tvrdí, že je jednotná v odpore proti migračnému paktu EÚ, prístupy k tejto otázke sa stále výrazne líšia, informuje spravodajský portál REMIX News Veľa otázok sa kladie o stave aliancie Vyšehradskej štvorky (V4), ktorú tvoria Poľsko, Česko, Slovensko a… Príspevok Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko sú jednotne proti migračnému paktu EÚ. Ktoré jediné krajiny však hlasovali proti? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko sú jednotne proti migračnému paktu EÚ. Ktoré jediné krajiny však hlasovali proti?

Bratislava 28. júna 2023 (HSP/rmx.news/Foto:Twitter)   Napriek tomu, že Vyšehradská skupina tvrdí, že je jednotná v odpore proti migračnému paktu EÚ, prístupy k tejto otázke sa stále výrazne líšia, informuje spravodajský portál REMIX News Veľa otázok sa kladie o stave aliancie Vyšehradskej štvorky (V4), ktorú tvoria Poľsko, Česko, Slovensko a…

Príspevok Maďarsko, Poľsko, Česko a Slovensko sú jednotne proti migračnému paktu EÚ. Ktoré jediné krajiny však hlasovali proti? zobrazený najskôr Hlavné správy.