Luboš Blaha: Čaputová sa opäť raz strápnila. Prečo ju v USA neprijal prezident. Nikdy!

www.slovanskenoviny.sk/rss Na zmätenej pani prezidentke sa opäť raz zabavil podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD). V najnovšom rozhovore pre... Príspevok Luboš Blaha: Čaputová sa opäť raz strápnila. Prečo ju v USA neprijal prezident. Nikdy! je zobrazený ako prvý na .

Luboš Blaha: Čaputová sa opäť raz strápnila. Prečo ju v USA neprijal prezident. Nikdy!

www.slovanskenoviny.sk/rss

Na zmätenej pani prezidentke sa opäť raz zabavil podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD). V najnovšom rozhovore pre Jojku jej moderátorka položila otázku, že ako je to možné, že ju v USA neprijal prezident. Vlastne nikdy.  A Čaputovej reakcia?

Prezidentka uviedla, že vraj toto je dôkaz, že nie je americká agentka. „Ľuboš Blaha je jeden z tých šíriteľov naratívu o tom, ako som ja predĺženou rukou a agentkou. Tak možno, že teraz má potvrdenie, že to je taký nezmysel.“

„Nie, pani prezidentka, je to potvrdenie, že keď niekomu otrocky slúžite, tak vás nemôže brať vážne a pohŕda vami. Prečo by mal prejavovať Biely dom nejakú úctu svojej lokálnej hovorkyni – takto vás vnímajú a preto vás neprijmu. Ale je fakt smiešne, aká je mnou Zuzana Čaputová posadnutá – to, že je agentka, si o nej myslí polovica Slovenska a ona furt dokola presviedča mňa. A ešte aj takto bizarne. Prepáčte, ale toto je nehodné prezidentského úradu,“ zakontroval Blaha.

Smerák sa zveril, že ho priam pot polieva, že by Čaputovú vystriedal ďalší provinčný zamestnanec Bieleho domu, ktorého takisto budú brať ako svojho otroka. Korčok. Apage Satanas.

„Korčok urobí všetko preto, aby slovenskí vojaci išli na Ukrajinu. Urobiť z tohto Judáša hlavného veliteľa ozbrojených síl, je národná samovražda. My potrebujeme mierových politikov. Ako sa to robí, ukázal Robert Fico v Paríži. V Paríži sa naplno ukázalo, ako naša vláda obhajuje mier. Áno, mier! A v Turecku sa stretol náš minister zahraničia Juraj Blanár so Sergejom Lavrovom a dohodli sa na obnovení medziparlamentnej spolupráce – výborne, hlásim sa ako prvý,“ uzavrel Blaha.

ZDROJ: Telegram Luboš Blaha / HD / JOJ

ZDROJ

Príspevok Luboš Blaha: Čaputová sa opäť raz strápnila. Prečo ju v USA neprijal prezident. Nikdy! je zobrazený ako prvý na .