Len pakultúra alebo progresívny ideologicko-satanistický šábes bratislavskej kaviarne a magistrátu?

www.slovanskenoviny.sk/rss Tretí aprílový víkend sme boli svedkami „otvárania Bratislavy“ v rámci Bratislavských mestských dní, ktoré organizuje... Príspevok Len pakultúra alebo progresívny ideologicko-satanistický šábes bratislavskej kaviarne a magistrátu? je zobrazený ako prvý na .

Len pakultúra alebo progresívny ideologicko-satanistický šábes bratislavskej kaviarne a magistrátu?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Tretí aprílový víkend sme boli svedkami „otvárania Bratislavy“ v rámci Bratislavských mestských dní, ktoré organizuje Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS).

Už použitie sorošovského pojmu „otvorené“ dávalo tušiť charakter kultúrno-spoločenského obsahu a zamerania, pripomínajúceho miestami ideologickú propagandu a satanistický šábes.

Progresívne vedenie Bratislavy neslovenským charakterom väčšiny podujatí dokazuje, že de fakto nie je hlavným mestom Slovenska, ktoré by v sebe, pre svojich obyvateľov a aj pre turistov a cudzincov predstavovalo to najlepšie zo slovenskej kultúrno-umeleckej tvorivej palety.

Márne by ste preto medzi podujatiami hľadali tradičné slovenské ľudové umenie a folklór. A tiež írečitú slovenčinu v názvoch podujatí, keďže samotný progresívny primátor M.Vallo sa nechal prevážať mestom nie v otvorenom autobuse, ale v „kabriobuse“. Vyhrávať mu mohli rôzne skupiny s krkolomnými názvami, ale aj taký Gramophon Brothers.

Pre istotu sa v hlavno-nehlavnom meste Slovenska odslovenčujú až najmenšie deti, pre ktoré progresívna dramaturgia pripravila pouličnú „šou“ plnú zázrakov v centre mesta s inkluzívnou rozprávkou na hazardné hry s názvom „Srdcová kráľovná a dve srdcové karty“.

Pre staršie deti pripravili liberáli „skejťácky upcycling workshop” namiesto tvorivej dielničky…

No a pred starou historickou budovou SND vsadili Vallovci na metropolitnú malomeštiacku cudzokrajnosť, keď pódium patrilo Spaces&Choices.

Na Hlavnom námestí hlavného mesta Slovenska pripravilo progresívne vedenie mesta zábavu á la „žánrová rôznorodosť“, opäť so skrytou asociáciou na ideológiu multikulturalizmu a gender agendy, posilnenú pre menej chápavých foto-ukážkou ženy v gýčovom dúhovom „oblečení“.

Vyvrcholením sobotného šábesu bola nočná diskotéka v kostole Klarisiek! Išlo naozaj o tú povestnú progresívno-liberálnu čerešničku na kyslej bratislavskej „kultúrnej“ torte, ktorá ponúka vskutku „mestskú divočinu“ – aspoň do tohto opisu podujatí sa organizátori trafili pomerne presne.

„Divadelné predstavenie“ Tepláreň Kiki Ball v kostole Klarisiek sa nemohlo zaobísť bez „kreatívnej“ prezentácie Queer Slovakia, zastrešujúcich širokú paletu LGBTI+ ľudí, teda s inou sexuálnou orientáciou. Samorné hnutie má tendenciu indoktrinovať svoje okolie, počnúc so spochybňovaním sexuality už malými deťmi.

Pritom už v marci sa v kostole Klarisiek uskutočnilo ďalšie z mnohých kontroverzných „Technopárty“.

Napriek tomu, že kostol bol odsvätený, v koncertnej sieni Klarisiek sa nachádzajú tri oltáre – jeden hlavný a dva bočné – oltár Zvestovania a oltár svätej Kláry.

Hlavný oltár je stĺpová architektúra; korintské hlavice nesú na sebe kládie, na ktorom volúty nadnášajú korunu doplnenú mestským znakom. Pod korunou je figurálna skupina s Bohom-vladárom. Medzi dvojicou stĺpov stoja postavy svätcov uctievaných vo františkánskej reholi: svätého Františka z Assisi a svätého Antona Padovského. Stred retábula tvorí nika, v ktorej bola umiestnená plastická Kalvária.

V tomto duchovne ladenom a vyzdobenom priestore sa pravidelne organizujú aj poburujúce podujatia ako queer či dokonca „umelecké“ onanovanie.

Pripomeňme, že v auguste 2021 došlo v historickom centre Bratislavy k posprejovaniu viacerých cirkevných budov červenými nápismi s jasnou gender propagandou ako “trans is beauty”, “queer power”, “god is trans” či “queer revolution is coming”. Nápisy sa objavili aj na fasáde Kláštora Uršulínok, teologickej fakulty, Kostola sv. Štefana Uhorského či Kostola navštívenia Panny Márie.

Gýčovej a bezduchej pakultúre s progresívnymi gender provokáciami, zakrývanými pod deravú plachtu „kultúrnych podujatí“ tak zjavne v Bratislave nie je koniec, skôr to vyzerá na systematickú indoktrináciu širokých más, akurát, že platenú z daní tejto pracujúcej masy.

Rafael Rafaj/skspravy.sk

Príspevok Len pakultúra alebo progresívny ideologicko-satanistický šábes bratislavskej kaviarne a magistrátu? je zobrazený ako prvý na .