Krúpa: Na žúrkach OĽANO sú zakázané mobilné telefóny. Nestoja o to, aby niekto urobil a zverejnil záznam

Bratislava 3. júla 2023 (Startitup/HSP/Foto: Screenshot)   V Diskusnom klube Startitup bol hosťom bezpečnostný analytik, člen strany Saska Juraj Krúpa. V začiatku relácie opäť prorokoval pád Ruskej federácie na pozadí Prigožinovej vzbury. Druhá polovica relácie sa venovala domácej politike Prečo poslancov OĽANO nechcete pustiť do roboty? narážal moderátor Šimon Žďárský… Príspevok Krúpa: Na žúrkach OĽANO sú zakázané mobilné telefóny. Nestoja o to, aby niekto urobil a zverejnil záznam zobrazený najskôr Hlavné správy.

Krúpa: Na žúrkach OĽANO sú zakázané mobilné telefóny. Nestoja o to, aby niekto urobil a zverejnil záznam

Bratislava 3. júla 2023 (Startitup/HSP/Foto: Screenshot)   V Diskusnom klube Startitup bol hosťom bezpečnostný analytik, člen strany Saska Juraj Krúpa. V začiatku relácie opäť prorokoval pád Ruskej federácie na pozadí Prigožinovej vzbury. Druhá polovica relácie sa venovala domácej politike Prečo poslancov OĽANO nechcete pustiť do roboty? narážal moderátor Šimon Žďárský…

Príspevok Krúpa: Na žúrkach OĽANO sú zakázané mobilné telefóny. Nestoja o to, aby niekto urobil a zverejnil záznam zobrazený najskôr Hlavné správy.