Krajiny EÚ sa dohodli na obmedzení cien plynu, to môže “prinútiť výrobcov presunúť predaj do Ázie”

Brusel 21. decembra 2022 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/DPA-Stefan Sauer/dpa-Bildfunk)   Po mesiacoch rokovaní sa Európska únia nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, čo je jej posledný pokus o zníženie cien plynu, a tento krok poukazuje na rastúce obavy EÚ v súvislosti s dodávkami energie. Analytici však uviedli, že nie je známe, či tento krok pomôže bloku skrotiť energetickú... Príspevok Krajiny EÚ sa dohodli na obmedzení cien plynu, to môže “prinútiť výrobcov presunúť predaj do Ázie” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Krajiny EÚ sa dohodli na obmedzení cien plynu, to môže “prinútiť výrobcov presunúť predaj do Ázie”

Brusel 21. decembra 2022 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/DPA-Stefan Sauer/dpa-Bildfunk)   Po mesiacoch rokovaní sa Európska únia nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, čo je jej posledný pokus o zníženie cien plynu, a tento krok poukazuje na rastúce obavy EÚ v súvislosti s dodávkami energie. Analytici však uviedli, že nie je známe, či tento krok pomôže bloku skrotiť energetickú...

Príspevok Krajiny EÚ sa dohodli na obmedzení cien plynu, to môže “prinútiť výrobcov presunúť predaj do Ázie” zobrazený najskôr Hlavné správy.