EÚ sa nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, skeptici ho odsudzujú ako “ilúziu

Brusel 21. decembra 2022 (HSP/politico/Foto:Pixabay)   Systém je zabezpečený toľkými obmedzeniami, že nemusí mať veľký vplyv, konštatuje POLITICO Krajiny EÚ v pondelok po mesiacoch napätých sporov o kľúčový aspekt reakcie bloku na energetickú krízu konečne uzavreli dohodu o obmedzení cien plynu, ktorá však nakoniec nemusí uspokojiť nikoho. Ministri energetiky, ktorí sa stretli v Bruseli na... Príspevok EÚ sa nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, skeptici ho odsudzujú ako “ilúziu zobrazený najskôr Hlavné správy.

EÚ sa nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, skeptici ho odsudzujú ako “ilúziu

Brusel 21. decembra 2022 (HSP/politico/Foto:Pixabay)   Systém je zabezpečený toľkými obmedzeniami, že nemusí mať veľký vplyv, konštatuje POLITICO Krajiny EÚ v pondelok po mesiacoch napätých sporov o kľúčový aspekt reakcie bloku na energetickú krízu konečne uzavreli dohodu o obmedzení cien plynu, ktorá však nakoniec nemusí uspokojiť nikoho. Ministri energetiky, ktorí sa stretli v Bruseli na...

Príspevok EÚ sa nakoniec dohodla na obmedzení cien plynu, skeptici ho odsudzujú ako “ilúziu zobrazený najskôr Hlavné správy.