Komentár Hlavných správ rezonuje za hranicami. Občanov Maďarska a Slovenska zbližuje postoj k Ukrajine

Budapešť 12. marca 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:TASR/AP-Denes Erdos)   Podľa Hlavných správ veľká časť obyvateľstva na Slovensku súhlasí s postojom Maďarska k vojne, píše Mandiner vo svojom zhrnutí V rozsiahlom článku slovenský denník uvádza, že slovenský dočasný minister obrany Jaroslav Naď povedal, že Maďarsko napriek deklarovanej "vojenskej neutralite" v ozbrojenom konflikte na… Príspevok Komentár Hlavných správ rezonuje za hranicami. Občanov Maďarska a Slovenska zbližuje postoj k Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.

Komentár Hlavných správ rezonuje za hranicami. Občanov Maďarska a Slovenska zbližuje postoj k Ukrajine

Budapešť 12. marca 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:TASR/AP-Denes Erdos)   Podľa Hlavných správ veľká časť obyvateľstva na Slovensku súhlasí s postojom Maďarska k vojne, píše Mandiner vo svojom zhrnutí V rozsiahlom článku slovenský denník uvádza, že slovenský dočasný minister obrany Jaroslav Naď povedal, že Maďarsko napriek deklarovanej "vojenskej neutralite" v ozbrojenom konflikte na…

Príspevok Komentár Hlavných správ rezonuje za hranicami. Občanov Maďarska a Slovenska zbližuje postoj k Ukrajine zobrazený najskôr Hlavné správy.