Incident ministrov má dohru. Matovič zvoláva do Michaloviec: “Do kotla a bez ochranky!” Káčer vracia úder

Bratislava 12. marca 2023 (HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Dočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Rastislav Káčer a minister obrany Jaroslav Naď sa zúčastnili pred pár dňami na búrlivej diskusii v Michalovciach. Ich verejnú debatu v pondelok sprevádzala skupina ľudí, ktorí pokrikovaním opakovane dávali najavo svoj nesúhlas s… Príspevok Incident ministrov má dohru. Matovič zvoláva do Michaloviec: “Do kotla a bez ochranky!” Káčer vracia úder zobrazený najskôr Hlavné správy.

Incident ministrov má dohru. Matovič zvoláva do Michaloviec: “Do kotla a bez ochranky!” Káčer vracia úder

Bratislava 12. marca 2023 (HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Dočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Rastislav Káčer a minister obrany Jaroslav Naď sa zúčastnili pred pár dňami na búrlivej diskusii v Michalovciach. Ich verejnú debatu v pondelok sprevádzala skupina ľudí, ktorí pokrikovaním opakovane dávali najavo svoj nesúhlas s…

Príspevok Incident ministrov má dohru. Matovič zvoláva do Michaloviec: “Do kotla a bez ochranky!” Káčer vracia úder zobrazený najskôr Hlavné správy.