Hlina nazval Matovičove výlevy na sociálnej sieti Protokolmi trnafských mudrcov

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto: TASR-Jakub Kotian)   Alojz Hlina (KDH) je známy tým, že si servítku pred ústa nedáva, ak sa do niekoho obuje. Tentokrát sa Hlina, tento príliš liberálny konzervatívec, obul do statusu, ktorým sa chcel Matovič priblížiť ku konzervatívnej časti voličov Matovičov status Hlina nazval: “Protokoly trnafských mudrcov.” Ďalej píše: “Matovič si... Príspevok Hlina nazval Matovičove výlevy na sociálnej sieti Protokolmi trnafských mudrcov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Hlina nazval Matovičove výlevy na sociálnej sieti Protokolmi trnafských mudrcov

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto: TASR-Jakub Kotian)   Alojz Hlina (KDH) je známy tým, že si servítku pred ústa nedáva, ak sa do niekoho obuje. Tentokrát sa Hlina, tento príliš liberálny konzervatívec, obul do statusu, ktorým sa chcel Matovič priblížiť ku konzervatívnej časti voličov Matovičov status Hlina nazval: “Protokoly trnafských mudrcov.” Ďalej píše: “Matovič si...

Príspevok Hlina nazval Matovičove výlevy na sociálnej sieti Protokolmi trnafských mudrcov zobrazený najskôr Hlavné správy.