Fico má pochybnosti: S predčasnými voľbami to nemyslia vážne. Je len jedno riešenie

Bratislava 17. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook/SMER-SD) Aktualizované 17. januára 2023 18:42 Bývalé strany koalície napriek utorkovým vyhláseniam reálne nechcú, aby sa konali predčasné parlamentné voľby. Na utorkovom tlačovom brífingu to vyhlásil predseda strany Smer-SD Robert Fico. Jedinú reálnu možnosť, ako dospieť k predčasným voľbám, vidí naďalej v referende “Natoľko poznáme členov rozbitej vlády, vieme, že... Príspevok Fico má pochybnosti: S predčasnými voľbami to nemyslia vážne. Je len jedno riešenie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico má pochybnosti: S predčasnými voľbami to nemyslia vážne. Je len jedno riešenie

Bratislava 17. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook/SMER-SD) Aktualizované 17. januára 2023 18:42 Bývalé strany koalície napriek utorkovým vyhláseniam reálne nechcú, aby sa konali predčasné parlamentné voľby. Na utorkovom tlačovom brífingu to vyhlásil predseda strany Smer-SD Robert Fico. Jedinú reálnu možnosť, ako dospieť k predčasným voľbám, vidí naďalej v referende “Natoľko poznáme členov rozbitej vlády, vieme, že...

Príspevok Fico má pochybnosti: S predčasnými voľbami to nemyslia vážne. Je len jedno riešenie zobrazený najskôr Hlavné správy.