Fico: Hamran sa priznal, že po ministrovi Šimkovi sa chystá na šéfa SIS Aláča a GP Žilinku

Bratislava 14. augusta 2023 (HSP/Facebook/Foto:YouTube)   Robert Fico sa vyjadril k politickému zneužívaniu polície, ako aj k tomu, že NAKA údajne plánuje zasiahnuť proti prokurátorovi (GP) Marošovi Žilinkovi, riaditeľovi Slovenskej informačnej služby (SIS) Michalovi Aláčovi a ďalším "Premiér Ódor a prezidentka Čaputová čušia a zase len citlivo vnímajú hrubé politické… Príspevok Fico: Hamran sa priznal, že po ministrovi Šimkovi sa chystá na šéfa SIS Aláča a GP Žilinku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fico: Hamran sa priznal, že po ministrovi Šimkovi sa chystá na šéfa SIS Aláča a GP Žilinku

Bratislava 14. augusta 2023 (HSP/Facebook/Foto:YouTube)   Robert Fico sa vyjadril k politickému zneužívaniu polície, ako aj k tomu, že NAKA údajne plánuje zasiahnuť proti prokurátorovi (GP) Marošovi Žilinkovi, riaditeľovi Slovenskej informačnej služby (SIS) Michalovi Aláčovi a ďalším "Premiér Ódor a prezidentka Čaputová čušia a zase len citlivo vnímajú hrubé politické…

Príspevok Fico: Hamran sa priznal, že po ministrovi Šimkovi sa chystá na šéfa SIS Aláča a GP Žilinku zobrazený najskôr Hlavné správy.