Choré environmentálne opatrenia po vzore Grétky- aj Budaj je dôvodom, prečo sa zúčastniť referenda

Bratislava 13. januára 2023 (HSP/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   Slavěna Vorobelová svoje dôvody prečo sa zúčastniť referenda personalizuje. Po Naďovi a Remišovej pridala Budaja. A dala mu to riadne vypiť Pre Vorobelovú je aj Budaj je dôvodom ísť k referendu: “Agent Domovník s krycím menom Ján Budaj. Eštebák vo výslužbe (možno ešte stále aktívny agent nejakej... Príspevok Choré environmentálne opatrenia po vzore Grétky- aj Budaj je dôvodom, prečo sa zúčastniť referenda zobrazený najskôr Hlavné správy.

Choré environmentálne opatrenia po vzore Grétky- aj Budaj je dôvodom, prečo sa zúčastniť referenda

Bratislava 13. januára 2023 (HSP/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   Slavěna Vorobelová svoje dôvody prečo sa zúčastniť referenda personalizuje. Po Naďovi a Remišovej pridala Budaja. A dala mu to riadne vypiť Pre Vorobelovú je aj Budaj je dôvodom ísť k referendu: “Agent Domovník s krycím menom Ján Budaj. Eštebák vo výslužbe (možno ešte stále aktívny agent nejakej...

Príspevok Choré environmentálne opatrenia po vzore Grétky- aj Budaj je dôvodom, prečo sa zúčastniť referenda zobrazený najskôr Hlavné správy.