Bývalý generál NATO Hans-Lothar Domröse verí, že Ukrajina a Rusko uzavrú toto leto prímerie

Bratislava 2. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   “V roku 2023 budeme mať prímerie,” povedal pre publikácie skupiny Funke Ukrajina aj Rusko začnú v nasledujúcich mesiacoch nové ofenzívy v snahe dosiahnuť svoje vojenské ciele, ale začiatkom leta nastane prímerie, pretože obe strany si dovtedy uvedomia, že ďalšie boje sú zbytočné, pretože nevedú k získaniu väčšieho územia, domnieva... Príspevok Bývalý generál NATO Hans-Lothar Domröse verí, že Ukrajina a Rusko uzavrú toto leto prímerie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Bývalý generál NATO Hans-Lothar Domröse verí, že Ukrajina a Rusko uzavrú toto leto prímerie

Bratislava 2. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   “V roku 2023 budeme mať prímerie,” povedal pre publikácie skupiny Funke Ukrajina aj Rusko začnú v nasledujúcich mesiacoch nové ofenzívy v snahe dosiahnuť svoje vojenské ciele, ale začiatkom leta nastane prímerie, pretože obe strany si dovtedy uvedomia, že ďalšie boje sú zbytočné, pretože nevedú k získaniu väčšieho územia, domnieva...

Príspevok Bývalý generál NATO Hans-Lothar Domröse verí, že Ukrajina a Rusko uzavrú toto leto prímerie zobrazený najskôr Hlavné správy.