Ukrajinci sú rozhorčení. Podľa USA vraj protiofenzíva nebude mať veľký úspech

Kyjev 13. apríla 2023 (HSP/Foto:Twitter@Spriter99880)   Ako uvádza Politico, vysokopostavení ukrajinskí predstavitelia sú rozhorčení zverejnením úniku informácií, podľa ktorého Ukrajina získa z plánovanej operácie len "skromné územné výhody" Kyjev sa domnieva, že dokument ukazuje, že USA opäť podceňujú ukrajinské vojenské schopnosti. "Tí istí ľudia, ktorí tvrdili, že Kyjev padne za… Príspevok Ukrajinci sú rozhorčení. Podľa USA vraj protiofenzíva nebude mať veľký úspech zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ukrajinci sú rozhorčení. Podľa USA vraj protiofenzíva nebude mať veľký úspech

Kyjev 13. apríla 2023 (HSP/Foto:Twitter@Spriter99880)   Ako uvádza Politico, vysokopostavení ukrajinskí predstavitelia sú rozhorčení zverejnením úniku informácií, podľa ktorého Ukrajina získa z plánovanej operácie len "skromné územné výhody" Kyjev sa domnieva, že dokument ukazuje, že USA opäť podceňujú ukrajinské vojenské schopnosti. "Tí istí ľudia, ktorí tvrdili, že Kyjev padne za…

Príspevok Ukrajinci sú rozhorčení. Podľa USA vraj protiofenzíva nebude mať veľký úspech zobrazený najskôr Hlavné správy.