Britský zdravotnícky úradník: 300-500 úmrtí týždenne v dôsledku oneskorenia pohotovostnej starostlivosti

Londýn 11. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Keďže aj prístup k všeobecnému lekárovi sa stal pre mnohých ľudí zložitou záležitosťou, pokračujúce ochromovanie britského zdravotníctva sa dostáva do ostrého svetla, píše Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Zdravotníctvo Spojeného kráľovstva – zdroj národnej hrdosti už viac ako 75 rokov – je túto zimu blízko k tomu, aby... Príspevok Britský zdravotnícky úradník: 300-500 úmrtí týždenne v dôsledku oneskorenia pohotovostnej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Britský zdravotnícky úradník: 300-500 úmrtí týždenne v dôsledku oneskorenia pohotovostnej starostlivosti

Londýn 11. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Pixabay)   Keďže aj prístup k všeobecnému lekárovi sa stal pre mnohých ľudí zložitou záležitosťou, pokračujúce ochromovanie britského zdravotníctva sa dostáva do ostrého svetla, píše Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Zdravotníctvo Spojeného kráľovstva – zdroj národnej hrdosti už viac ako 75 rokov – je túto zimu blízko k tomu, aby...

Príspevok Britský zdravotnícky úradník: 300-500 úmrtí týždenne v dôsledku oneskorenia pohotovostnej starostlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.