Rakúska ministerka pre integráciu: Azylový systém EÚ je nefunkčný a musí sa reformovať

Viedeň 11. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Facebook)   Narastajúci počet žiadateľov o azyl predstavuje “veľkú výzvu pre integračné štruktúry, ktoré sú určite na hranici svojich možností”, povedala ministerka pre integráciu Raabová Po minuloročnom príleve žiadateľov o azyl a migrantov, ktorý sa vyrovnal európskej migračnej kríze z rokov 2015/16, rakúska ministerka pre integráciu Susanne Raabová (ÖVP), ktorá je... Príspevok Rakúska ministerka pre integráciu: Azylový systém EÚ je nefunkčný a musí sa reformovať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rakúska ministerka pre integráciu: Azylový systém EÚ je nefunkčný a musí sa reformovať

Viedeň 11. januára 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Facebook)   Narastajúci počet žiadateľov o azyl predstavuje “veľkú výzvu pre integračné štruktúry, ktoré sú určite na hranici svojich možností”, povedala ministerka pre integráciu Raabová Po minuloročnom príleve žiadateľov o azyl a migrantov, ktorý sa vyrovnal európskej migračnej kríze z rokov 2015/16, rakúska ministerka pre integráciu Susanne Raabová (ÖVP), ktorá je...

Príspevok Rakúska ministerka pre integráciu: Azylový systém EÚ je nefunkčný a musí sa reformovať zobrazený najskôr Hlavné správy.