Akcia “Pepino”: NAKA zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke a Naďovi

Bratislava 27. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke SR Zuzane Čaputovej a bývalému ministrovi obrany SR Jaroslavovi Naďovi. Prezídium Policajného zboru o tom informovalo na sociálnej sieti "Národná kriminála agentúra (odbor Bratislava) zadržala v rámci akcie Pepino podozrivého muža v trestnej… Príspevok Akcia “Pepino”: NAKA zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke a Naďovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Akcia “Pepino”: NAKA zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke a Naďovi

Bratislava 27. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke SR Zuzane Čaputovej a bývalému ministrovi obrany SR Jaroslavovi Naďovi. Prezídium Policajného zboru o tom informovalo na sociálnej sieti "Národná kriminála agentúra (odbor Bratislava) zadržala v rámci akcie Pepino podozrivého muža v trestnej…

Príspevok Akcia “Pepino”: NAKA zadržala podozrivého v prípade vyhrážania sa prezidentke a Naďovi zobrazený najskôr Hlavné správy.