Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“

www.slovanskenoviny.sk/rss Bidenov režim práve udelil Moderne kontrakt v hodnote 176 miliónov dolárov na začatie vývoja nových... Príspevok Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“ je zobrazený ako prvý na .

Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“

www.slovanskenoviny.sk/rss

Bidenov režim práve udelil Moderne kontrakt v hodnote 176 miliónov dolárov na začatie vývoja nových mRNA „vakcín“ proti „pandemickej chrípke“ spôsobenej takzvanou vtáčou chrípkou.

Po neúspešnom pokuse vytvoriť z mRNA injekcií pre koronavírus (Covid-19) continuálny biznis bola Moderna na pokraji kolapsu – teda dovtedy, kým sa americký prezident Joe Biden a jeho bábkovodiči nerozhodli poskytnúť spoločnosti veľmi potrebné záchranné lano.

Jediným funkčným produktom, ktorý spoločnosť za 45 miliárd dolárov kedy vytvorlia, boli mRNA injekcie proti covidu. Teraz bude mať Moderna vďaka Bidenovi úplne nový zdroj zisku.

Ukázalo sa však, že do tohto podvodu je zahrnutý aj Pfizer. Pfizer spolu s Modernou majú teraz licenciu od Bidena na vytvorenie „univerzálnych“ injekcií (nesprávne nazývané vakcíny), ktoré možno použiť proti akémukoľvek typu „pandemickej chrípky“.

To má zaistiť, že obe spoločnosti budú môcť vyciciavať peniaze daňových poplatníkov západných krajín po dlhé nastávajúce roky.

Akákoľvek súčasná alebo budúca „pandémia“ označená ako chrípková automaticky dá spoločnostiam Pfizer a Moderna zelenú, aby začali chrliť nové génové mRNA injekcie, ktoré sa zaplatia z daní občanov.

„Dnešné ocenenie je súčasťou nášho dlhodobého záväzku posilniť pripravenosť na pandémiu chrípky,“ povedala o tomto kroku Dawn O’Connellová, asistentka tajomníka Bidenovho režimu pre pandemickú pripravenosť a reakciu.

„Pridanie tejto technológie do našej sady nástrojov proti pandémii chrípky zvyšuje našu schopnosť byť pohotový a rýchly u cirkulujúcich kmeňov a ich potenciálnych variantov.“

(Súvisiace: Vedeli ste, že Moderna poslala prototypy mRNA „vakcíny“ na Univerzitu v Severnej Karolíne týždne predtým, ako bol koronavírus (Covid-19) verejne oznámený?)

Večná pandémia

Jediný spôsob, ako môžu tieto veľké farmaceutické spoločnosti prežiť do budúcnosti, je, ak im vládni úradníci budú naďalej udeľovať lukratívne zákazky financované daňovými poplatníkmi v schémach, ako je táto.

Bez tejto špeciálnej dohody medzi štátom a korporácami by ziskové toky farmaceutických firiem rýchlo vyschli.

Ak by vlády robili takéto veci s bežnými ľuďmi, volalo by sa to socializmus. Keďže ide o štátnu podporu korporácií, správnejším výrazom je fašizmus. Tak či onak, v hre tu nie je voľný trh, o ktorom sa nám neustále hovorí.

O’Connellová, profesijná právnička bez predošlých skúseností v zdravotníctve, bola predtým zodpovedná za Koalíciu pre inovácie v pripravenosti na epidémiu (CEPI) – skupinu ovládanú miliardárskym eugenikom Billom Gatesom, ktorá má významné portfóliové investície do spoločností Pfizer a Moderna.

Ak by sa náhodou podvodná pandémia vtáčej chrípky nevyvinula tak, ako farmaceutické firmy a skorumpované vlády dúfajú, Pfizer a Moderna sú zabezpečené proti „zlyhaniu“ tým spôsobom, že budú môcť jednoducho použiť svoje „univerzálne“ mRNA injekcie pre strašenie akoukoľvek novou chorobou, ktorá sa rozpúta namiesto vtáčej chrípky.

Jediný spôsob, ako sa veľké farmaceutické firmy udržia nad vodou je ten, ak tu budeme mať „večné pandémie“.

Jediné, čo Pfizer a Moderna musia teraz urobiť, je vytvoriť „univerzálnu“ injekciu pre čokoľvek súvisiace s „chrípkou“. Potom budú mať možnosť zbierať desiatky miliárd dolárov v ziskoch v nasledujúcich desaťročiach.

Záver

„Spoločnosti Pfizer a Moderna efektívne vyrábajú liek na zatiaľ neobjavený infekčný antigén,“ vysvetľuje Jordan Schachtel, ktorý píše pre The Dossier.

„Ak vám to nedáva logický zmysel, musíte byť idiot, ktorý „samostatne myslí“a „robí si vlastný výskum“ ako šašo, namiesto toho, aby ste si ctili rokmi overenú tradíciu dôverovať odborníkom na virológiu a epidemiológiu z Harvardu a CDC, ktorí sú sponzorovaní farmaceutickým priemyslom.“

V komentároch niekto tiež poukázal na to, že za viac ako 15 rokov zomrelo údajne len 54 ľudí na kmeň H5N1, známy aj ako vtáčia chrípka. Už len tento fakt dokazuje, že tieto nové mRNA injekcie sú len o zisku a pravdepodobne aj o genocíde a nie o ochrane verejného zdravia pred ďalšou „chorobou“, ktorá nám skríži cestu.

 Badatel.net

naturalnews.com

Príspevok Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“ je zobrazený ako prvý na .