ZP Dôvera žiadala pre chybu v systéme poistné od žien na rodičovskej dovolenke

Bratislava 2. februára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Súkromná zdravotná poisťovňa Dôvera pre chybu v informačnom systéme žiadala poistné od mamičiek na rodičovskej dovolenke. Informácie TASR potvrdil PR špecialista poisťovne Matej Štepianský. Ozrejmil, že aktuálne sa pracuje na stornovaní chybne vytvorených predpisov na platby poistného "Problém sa dotýka najmä poisteniek, ktoré poberajú… Príspevok ZP Dôvera žiadala pre chybu v systéme poistné od žien na rodičovskej dovolenke zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZP Dôvera žiadala pre chybu v systéme poistné od žien na rodičovskej dovolenke

Bratislava 2. februára 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Súkromná zdravotná poisťovňa Dôvera pre chybu v informačnom systéme žiadala poistné od mamičiek na rodičovskej dovolenke. Informácie TASR potvrdil PR špecialista poisťovne Matej Štepianský. Ozrejmil, že aktuálne sa pracuje na stornovaní chybne vytvorených predpisov na platby poistného "Problém sa dotýka najmä poisteniek, ktoré poberajú…

Príspevok ZP Dôvera žiadala pre chybu v systéme poistné od žien na rodičovskej dovolenke zobrazený najskôr Hlavné správy.