Zosadenie McCarthyho ukazuje rozdelenie USA, “démoni tancujú v búrlivom veselí”

Washington 5. októbra 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-J. Scott Applewhite)   Keď bol v utorok predseda Snemovne reprezentantov USA Kevin McCarthy odvolaný zo svojej vedúcej funkcie, stal sa najkratšie slúžiacim predsedom parlamentu od roku 1875. Hŕstka krajne pravicových republikánov sa pridala k demokratom a hlasovaním v pomere 216 ku 210 zbavila kalifornského republikána… Príspevok Zosadenie McCarthyho ukazuje rozdelenie USA, “démoni tancujú v búrlivom veselí” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zosadenie McCarthyho ukazuje rozdelenie USA, “démoni tancujú v búrlivom veselí”

Washington 5. októbra 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-J. Scott Applewhite)   Keď bol v utorok predseda Snemovne reprezentantov USA Kevin McCarthy odvolaný zo svojej vedúcej funkcie, stal sa najkratšie slúžiacim predsedom parlamentu od roku 1875. Hŕstka krajne pravicových republikánov sa pridala k demokratom a hlasovaním v pomere 216 ku 210 zbavila kalifornského republikána…

Príspevok Zosadenie McCarthyho ukazuje rozdelenie USA, “démoni tancujú v búrlivom veselí” zobrazený najskôr Hlavné správy.