Potom, čo Fico vyhlásil, že Slovensko nepodpíše Pandemickú zmluvu WHO prišiel atentát

www.slovanskenoviny.sk/rss Slovenský premiér Robert Fico je zanieteným odporcom Pandemickej zmluvy WHO a revidovaných Medzinárodných zdravotných predpisov... Príspevok Potom, čo Fico vyhlásil, že Slovensko nepodpíše Pandemickú zmluvu WHO prišiel atentát je zobrazený ako prvý na .

Potom, čo Fico vyhlásil, že Slovensko nepodpíše Pandemickú zmluvu WHO prišiel atentát

www.slovanskenoviny.sk/rss

Slovenský premiér Robert Fico je zanieteným odporcom Pandemickej zmluvy WHO a revidovaných Medzinárodných zdravotných predpisov WHO (MZP),

informuje portál Globalresearch v analýze ďalších možných motívov na jeho odstránenie.

Premiér otvorene vyhlásil, že jeho krajina, Slovensko, sa nechystá podpísať „Pandemickú zmluvu“ WHO ani revidované Medzinárodné zdravotné predpisy (IHR), ktoré by WHO a najmä generálnemu riaditeľovi WHO poskytli diktátorské právomoci presahujúce jeho a WHO 194 zdravie a klimatická suverenita členských krajín.

Áno, aj klíma. Technokratickí tyrani a psychopati – Svetové ekonomické fórum (WEF), WHO, Organizácia Spojených národov (OSN) – a temné mocnosti podporujúce tieto výkonné orgány sa rozhodli, že falošné „zmeny klímy“ sa propagujú a indoktrinujú do celého sveta. prinajmenšom posledné polstoročie bolo súčasťou oblasti zdravia, pretože ovplyvnilo život ľudí, zvierat a rastlín.

Takže „klíma“ spadá pod zdravotnú zodpovednosť WHO a čo je horšie, do priamej zodpovednosti GR WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus ; muž sledovaný vo svojej domovskej krajine Etiópii kvôli teroristickým aktivitám.

Za to, že sa postavil proti tomuto potenciálne najväčšiemu zločinu proti ľudskosti v nedávnej histórii, môže vysoký politik zaplatiť životom.

Bože chráň – a modlime sa, aby premiér Robert Fico prežil. Pozrite si toto vrátane 3-minútového prejavu premiéra Roberta Fica, v ktorom vysvetľuje silný odpor jeho a svojich krajín voči týmto zmluvám, dohodám a nariadeniam.

Hovorí sa a existuje podozrenie, že niekoľko vedúcich predstaviteľov krajín z Afriky a Haiti bolo zavraždených, pretože oficiálne namietali proti „vaxxes“ vrahom mRNA vo svojich krajinách počas obdobia 2021 – 2023 mandátov na „očkovanie“ proti Covid mRNA.

Pre tých, ktorí stále pochybujú, ľudstvo je vo svetovej vojne – je to 3. svetová vojna? – alebo je to čistá vojna o prežitie ľudstva?

Len si pamätajte, veľký reset WEF a Agenda OSN 2030, ako aj Rímsky klub chcú, aby sa svetová populácia znížila takmer o 90 % – akýmkoľvek možným spôsobom. Jedným zo spôsobov, ktorý je už roky veľmi propagovaný, je snaha Billa Gatesa „očkovať“ svet ešte pred univerzálnym podvodom s covidom v rokoch 2020-2030.

Nepýtajte sa prečo. Psychopati nie sú ľudia – ale nebezpečne sa približujú k ovládaniu sveta, ak do toho my, ľudia, AKTÍVNE nezasahujeme a budeme sa na to pateticky pozerať ako na stádo oviec.

Pokiaľ oni – WEF, OSN, WHO – predstierajú, že volajú, nemusia vám odpovedať. Okrem toho vám nikdy nepovedia pravdu. Ale nezabudnite, Yuval Noah Harari nás, ľudí, opakovane nazval „zbytočnými jedákmi“.

Harari je jedným z najbližších poradcov Klausa Schwaba (WEF). Chcel povedať, že je lepšie, aby sme „zmizli“, keďže My, ľudia, neslúžime žiadnemu účelu v Jednom svetovom poriadku (OWO), v rámci úplne digitalizovanej „4. priemyselnej revolúcie“, vynález Schwaba / WEF.

A ľudstvo by tiež podliehalo „poriadku jedného zdravia“ v prípade, že by bola podpísaná pandemická zmluva a revidované MZP alebo by sa inak „zamotali“ – počas nadchádzajúceho Svetového zdravotníckeho zhromaždenia – 27. mája až 1. júna 2024 – alebo Valné zhromaždenie OSN v septembri 2024 alebo iným spôsobom.

Ešte tam nie sme. Ale pokus o vraždu slovenského premiéra, pravdepodobne pre jeho postoj proti plánovanej eugenistickej tyranii WHO, by mal byť varovaním, VZBUDENÍM.

Uvedomte si, uvedomte si – a postavte sa za ľudské práva, za ľudskosť a za krásny dar života.

Peter Koenig/skspravy.sk

Príspevok Potom, čo Fico vyhlásil, že Slovensko nepodpíše Pandemickú zmluvu WHO prišiel atentát je zobrazený ako prvý na .