Spiegel: Strata Soledaru znamená prelomenie obranného valu na Donbase zo strany Ruska

Bratislava 11. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Západné médiá neočakávali rýchlu porážku posádky ukrajinských ozbrojených síl v Soledare, uvádza článok ruského denníka Svobodnaja Pressa Jevgenij Prigožin informoval o noci z 10. na 11. januára: “Jednotky skupiny Wagner ovládli celé územie Soledaru. V centre mesta sa vytvoril kotol, v ktorom sa odohrávajú mestské bitky. Počet zajatcov bude... Príspevok Spiegel: Strata Soledaru znamená prelomenie obranného valu na Donbase zo strany Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Spiegel: Strata Soledaru znamená prelomenie obranného valu na Donbase zo strany Ruska

Bratislava 11. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Západné médiá neočakávali rýchlu porážku posádky ukrajinských ozbrojených síl v Soledare, uvádza článok ruského denníka Svobodnaja Pressa Jevgenij Prigožin informoval o noci z 10. na 11. januára: “Jednotky skupiny Wagner ovládli celé územie Soledaru. V centre mesta sa vytvoril kotol, v ktorom sa odohrávajú mestské bitky. Počet zajatcov bude...

Príspevok Spiegel: Strata Soledaru znamená prelomenie obranného valu na Donbase zo strany Ruska zobrazený najskôr Hlavné správy.