Zoroslav Kollár pritvrdzuje. Okrem Borisa Kollára spomína aj Klimenta či Lipšica. Sľubuje, že dôjde aj na Sulíka

Bratislava 27. októbra 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Podnikateľ Zoroslav Kollár sa vo videu č.6 stále venuje Borisovi Kollárovi, ako aj sudcovi Najvyššieho súdu Jurajovi Klimentovi Vo videu Zoroslav opäť vytiahol nahrávky, ktoré majú dokazovať nekalé praktiky Borisa Kollára a jemu blízkym osobám. Ďalej sa venoval aj sudcovi Klimentovi. Kollár tvrdí, že… Príspevok Zoroslav Kollár pritvrdzuje. Okrem Borisa Kollára spomína aj Klimenta či Lipšica. Sľubuje, že dôjde aj na Sulíka zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zoroslav Kollár pritvrdzuje. Okrem Borisa Kollára spomína aj Klimenta či Lipšica. Sľubuje, že dôjde aj na Sulíka

Bratislava 27. októbra 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Podnikateľ Zoroslav Kollár sa vo videu č.6 stále venuje Borisovi Kollárovi, ako aj sudcovi Najvyššieho súdu Jurajovi Klimentovi Vo videu Zoroslav opäť vytiahol nahrávky, ktoré majú dokazovať nekalé praktiky Borisa Kollára a jemu blízkym osobám. Ďalej sa venoval aj sudcovi Klimentovi. Kollár tvrdí, že…

Príspevok Zoroslav Kollár pritvrdzuje. Okrem Borisa Kollára spomína aj Klimenta či Lipšica. Sľubuje, že dôjde aj na Sulíka zobrazený najskôr Hlavné správy.