ZMOS podpísal memorandá o spolupráci aj s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina

Bratislava 11. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) podpísalo memorandá o spolupráci s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina "Memorandum o napĺňaní našich priorít v nadchádzajúcom deviatom volebnom období medzi ZMOS a politickou stranou Progresívne Slovensko podpísal v pondelok predseda združenia Jozef Božik a predseda strany… Príspevok ZMOS podpísal memorandá o spolupráci aj s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZMOS podpísal memorandá o spolupráci aj s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina

Bratislava 11. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) podpísalo memorandá o spolupráci s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina "Memorandum o napĺňaní našich priorít v nadchádzajúcom deviatom volebnom období medzi ZMOS a politickou stranou Progresívne Slovensko podpísal v pondelok predseda združenia Jozef Božik a predseda strany…

Príspevok ZMOS podpísal memorandá o spolupráci aj s Progresívnym Slovenskom a Sme rodina zobrazený najskôr Hlavné správy.