Zlyháva západná propaganda? Nikdy som nevidel nič také zvrátené a nečestné, píše známy americký bloger

Bratislava 1. január 2023 (HSP/The Sun/PBS/Sonar21/Foto: The Sun/TASR/AP-Sergey Fadeichev)   Ako človek, ktorý zohrával nepatrnú úlohu v informačnej operácii CIA, ktorá bola v novembri 1985 zameraná na sovietske vojenské operácie v Afganistane, sa cítim do istej miery oprávnený vyjadriť sa k obrovskej propagandistickej kampani, ktorú Spojené štáty a Európa rozpútali proti Rusku. Nikdy som nevidel... Príspevok Zlyháva západná propaganda? Nikdy som nevidel nič také zvrátené a nečestné, píše známy americký bloger zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zlyháva západná propaganda? Nikdy som nevidel nič také zvrátené a nečestné, píše známy americký bloger

Bratislava 1. január 2023 (HSP/The Sun/PBS/Sonar21/Foto: The Sun/TASR/AP-Sergey Fadeichev)   Ako človek, ktorý zohrával nepatrnú úlohu v informačnej operácii CIA, ktorá bola v novembri 1985 zameraná na sovietske vojenské operácie v Afganistane, sa cítim do istej miery oprávnený vyjadriť sa k obrovskej propagandistickej kampani, ktorú Spojené štáty a Európa rozpútali proti Rusku. Nikdy som nevidel...

Príspevok Zlyháva západná propaganda? Nikdy som nevidel nič také zvrátené a nečestné, píše známy americký bloger zobrazený najskôr Hlavné správy.