Ženské športovkyne to začínajú vzdávať. Trans cyklista získal celkové víťazstvo na pretekoch Tour of the Gila

Mexiko 4. mája 2023 (HSP/foxnews/Foto:Twitter)   Austin Killipsová, transrodová žena, skončila na prvom mieste v kategórii žien na pretekoch Tour of the Gila, keď v záverečnej etape podujatia v Novom Mexiku obsadila prvé miesto, informuje Fox News Killipsová sa v záverečných minútach pretekov odpútala od peletónu. Killipsová dosiahla čas 3:07:16… Príspevok Ženské športovkyne to začínajú vzdávať. Trans cyklista získal celkové víťazstvo na pretekoch Tour of the Gila zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ženské športovkyne to začínajú vzdávať. Trans cyklista získal celkové víťazstvo na pretekoch Tour of the Gila

Mexiko 4. mája 2023 (HSP/foxnews/Foto:Twitter)   Austin Killipsová, transrodová žena, skončila na prvom mieste v kategórii žien na pretekoch Tour of the Gila, keď v záverečnej etape podujatia v Novom Mexiku obsadila prvé miesto, informuje Fox News Killipsová sa v záverečných minútach pretekov odpútala od peletónu. Killipsová dosiahla čas 3:07:16…

Príspevok Ženské športovkyne to začínajú vzdávať. Trans cyklista získal celkové víťazstvo na pretekoch Tour of the Gila zobrazený najskôr Hlavné správy.