Washington tlačí Peking do kúta v oblasti polovodičov. Čína sa bráni žalobou v rámci WTO

Washington 15. decembra 2022 (HSP/Foto:Pixabay, Twitter)   Keďže USA vyvíjajú úsilie o zintenzívnenie zásahu proti čínskemu čipovému priemyslu, Čína sa dôrazne bráni podaním žaloby na WTO v súvislosti s diskriminačnými opatreniami USA. To je podľa odborníkov rozumný krok na vyriešenie bilaterálneho sporu v rámci multilaterálneho mechanizmu a pripravenie pôdy pre ďalšie protiútoky Podľa pondelkovej správy... Príspevok Washington tlačí Peking do kúta v oblasti polovodičov. Čína sa bráni žalobou v rámci WTO zobrazený najskôr Hlavné správy.

Washington tlačí Peking do kúta v oblasti polovodičov. Čína sa bráni žalobou v rámci WTO

Washington 15. decembra 2022 (HSP/Foto:Pixabay, Twitter)   Keďže USA vyvíjajú úsilie o zintenzívnenie zásahu proti čínskemu čipovému priemyslu, Čína sa dôrazne bráni podaním žaloby na WTO v súvislosti s diskriminačnými opatreniami USA. To je podľa odborníkov rozumný krok na vyriešenie bilaterálneho sporu v rámci multilaterálneho mechanizmu a pripravenie pôdy pre ďalšie protiútoky Podľa pondelkovej správy...

Príspevok Washington tlačí Peking do kúta v oblasti polovodičov. Čína sa bráni žalobou v rámci WTO zobrazený najskôr Hlavné správy.