Washington predlžuje utrpenie Ukrajiny. Generál Zalužnyj nežiada o pomoc, žiada o novú armádu

Kyjev 20. decembra 2022 (HSP/theamericanconservative/Foto:Facebook)   Odmietanie Washingtonu uznať legitímne bezpečnostné záujmy Ruska na Ukrajine a rokovať o ukončení tejto vojny je cestou k predĺženiu konfliktu a ľudskému utrpeniu, konštatuje bývalý poradca ministra obrany v Trumpovej vláde a vyznamenaný vojnový veterán Douglas Macgregor pre The American Conservative Námestník poľského ministra národnej obrany (MON) Marcin Ociepa... Príspevok Washington predlžuje utrpenie Ukrajiny. Generál Zalužnyj nežiada o pomoc, žiada o novú armádu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Washington predlžuje utrpenie Ukrajiny. Generál Zalužnyj nežiada o pomoc, žiada o novú armádu

Kyjev 20. decembra 2022 (HSP/theamericanconservative/Foto:Facebook)   Odmietanie Washingtonu uznať legitímne bezpečnostné záujmy Ruska na Ukrajine a rokovať o ukončení tejto vojny je cestou k predĺženiu konfliktu a ľudskému utrpeniu, konštatuje bývalý poradca ministra obrany v Trumpovej vláde a vyznamenaný vojnový veterán Douglas Macgregor pre The American Conservative Námestník poľského ministra národnej obrany (MON) Marcin Ociepa...

Príspevok Washington predlžuje utrpenie Ukrajiny. Generál Zalužnyj nežiada o pomoc, žiada o novú armádu zobrazený najskôr Hlavné správy.