Wagnerovci tlačia Lukašenka tiahnuť na Varšavu: Ten ukázal Putinovi mapu s pohybom poľského vojska

Bratislava 24. júla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Belarusian Presidential Press Office via AP)   Bieloruský prezident Alexander Lukašenko priniesol na stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom mapu nasadenia poľských ozbrojených síl na hraniciach zväzového štátu. Bieloruský líder sa vyjadril aj k wagnerovcom, ktorí sa nachádzajú na bieloruskom území. Tých podľa jeho vlastných slov musí… Príspevok Wagnerovci tlačia Lukašenka tiahnuť na Varšavu: Ten ukázal Putinovi mapu s pohybom poľského vojska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Wagnerovci tlačia Lukašenka tiahnuť na Varšavu: Ten ukázal Putinovi mapu s pohybom poľského vojska

Bratislava 24. júla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Belarusian Presidential Press Office via AP)   Bieloruský prezident Alexander Lukašenko priniesol na stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom mapu nasadenia poľských ozbrojených síl na hraniciach zväzového štátu. Bieloruský líder sa vyjadril aj k wagnerovcom, ktorí sa nachádzajú na bieloruskom území. Tých podľa jeho vlastných slov musí…

Príspevok Wagnerovci tlačia Lukašenka tiahnuť na Varšavu: Ten ukázal Putinovi mapu s pohybom poľského vojska zobrazený najskôr Hlavné správy.