Výborný: Rozdelenie dokázalo, že múdre národy zvládnu i ´zbrklosť´ jednotlivcov

Bratislava 4. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR – Martin Baumann )   Z rozdelenia Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky (ČSFR) plynie veľké poučenie, že múdre národy časom dokážu prekonať aj “zbrklé” činy horúcich hláv, ktoré sa nevedia a nechcú dohodnúť. Myslí si to editor najstaršieho českého krajanského webu cesi.sk a podpredseda jedného z prvých krajanských združení... Príspevok Výborný: Rozdelenie dokázalo, že múdre národy zvládnu i ´zbrklosť´ jednotlivcov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Výborný: Rozdelenie dokázalo, že múdre národy zvládnu i ´zbrklosť´ jednotlivcov

Bratislava 4. januára 2023 (TASR/HSP/Foto: TASR – Martin Baumann )   Z rozdelenia Českej a Slovenskej Federatívnej Republiky (ČSFR) plynie veľké poučenie, že múdre národy časom dokážu prekonať aj “zbrklé” činy horúcich hláv, ktoré sa nevedia a nechcú dohodnúť. Myslí si to editor najstaršieho českého krajanského webu cesi.sk a podpredseda jedného z prvých krajanských združení...

Príspevok Výborný: Rozdelenie dokázalo, že múdre národy zvládnu i ´zbrklosť´ jednotlivcov zobrazený najskôr Hlavné správy.