Pripravte sa: Snahy umlčať nepohodlné hlasy budú s blížiacimi sa voľbami častejšie a brutálnejšie

Bratislava 19. júna 2023 (HSP/Foto: HSP)   Vypnutie Kulturblogu a ďalších kanálov dáva Milan Mazurek (Republika) do priamej súvislosti s "výletom" 21 štátnych úradníkov a predstaviteľov mimovládnych organizácií do Bruselu. Môže a nemusí mať pravdu Internetovú databázu videí YouTube založenú v roku 2005 kúpil Google, ktorý je nadnárodnou gigantickou korporáciou.… Príspevok Pripravte sa: Snahy umlčať nepohodlné hlasy budú s blížiacimi sa voľbami častejšie a brutálnejšie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Pripravte sa: Snahy umlčať nepohodlné hlasy budú s blížiacimi sa voľbami častejšie a brutálnejšie

Bratislava 19. júna 2023 (HSP/Foto: HSP)   Vypnutie Kulturblogu a ďalších kanálov dáva Milan Mazurek (Republika) do priamej súvislosti s "výletom" 21 štátnych úradníkov a predstaviteľov mimovládnych organizácií do Bruselu. Môže a nemusí mať pravdu Internetovú databázu videí YouTube založenú v roku 2005 kúpil Google, ktorý je nadnárodnou gigantickou korporáciou.…

Príspevok Pripravte sa: Snahy umlčať nepohodlné hlasy budú s blížiacimi sa voľbami častejšie a brutálnejšie zobrazený najskôr Hlavné správy.