Vojna titanov o ukrajinský titán. Ďalší dôvod, prečo Západ tak urputne zápasí o Ukrajinu

Bratislava 30. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Americký časopis Newsweek venoval článok ďalšiemu zaujímavému dôvodu angažovania sa USA vo vojne na Ukrajine (okrem zúfalej snahy o udržanie svetovej hegemónie a oslabenie svojich strategického konkurenta Ruska a ekonomického rivala EÚ), ktorým sú ukrajinské zásoby titánu, ktoré odborníci označujú za „obrovské“ Ukrajina je… Príspevok Vojna titanov o ukrajinský titán. Ďalší dôvod, prečo Západ tak urputne zápasí o Ukrajinu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vojna titanov o ukrajinský titán. Ďalší dôvod, prečo Západ tak urputne zápasí o Ukrajinu

Bratislava 30. januára 2023 (HSP/Foto:Screenshot)   Americký časopis Newsweek venoval článok ďalšiemu zaujímavému dôvodu angažovania sa USA vo vojne na Ukrajine (okrem zúfalej snahy o udržanie svetovej hegemónie a oslabenie svojich strategického konkurenta Ruska a ekonomického rivala EÚ), ktorým sú ukrajinské zásoby titánu, ktoré odborníci označujú za „obrovské“ Ukrajina je…

Príspevok Vojna titanov o ukrajinský titán. Ďalší dôvod, prečo Západ tak urputne zápasí o Ukrajinu zobrazený najskôr Hlavné správy.