VIDEO: Matovičov prepnutý poslanec – boxer Tankó – počas súboja boxerov, influencerov a MMA zápasníkov dokopal v ringu chrbtom otočeného ležiaceho bezbranného bojovníka.

www.slovanskenoviny.sk/rss Mazurek ho označil za spodinu, prirovnal jeho správanie k nepríčetnému straníckemu šéfovi a vyzval, aby... Príspevok VIDEO: Matovičov prepnutý poslanec – boxer Tankó – počas súboja boxerov, influencerov a MMA zápasníkov dokopal v ringu chrbtom otočeného ležiaceho bezbranného bojovníka. je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Matovičov prepnutý poslanec – boxer Tankó – počas súboja boxerov, influencerov a MMA zápasníkov dokopal v ringu chrbtom otočeného ležiaceho bezbranného bojovníka.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Mazurek ho označil za spodinu, prirovnal jeho správanie k nepríčetnému straníckemu šéfovi a vyzval, aby sa vzdal poslaneckého mandátu. Súboje boxerov, influencerov i bojovníkov MMA prinieslo podujatie Fight Night Challenge 6, ktoré sa 20. apríla 2024 konalo v bratislavskej Tipos Aréne.

Čiernou škvrnou podujatia bol zápas Pavla Hariho Vaška a Jána Murčina, po ktorom sa neovládol boxer a poslanec Matovičovho hnutia – Viliam Tankó, ktorý odzadu kopal ležiaceho zápasníka.

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za klub Slovensko a 15 násobný majster Slovenska v boxe Viliam Tankó sa tento víkend zúčastnil podujatia Fight Night Challenge ako člen tímu jedného zápasníka. Po predčasnom ukončení súboja sa poriadne predviedol. Pavla Hariho Vaška začal kopať na zemi. Zastaviť ho musel až člen organizácie, ktorý ho chytil pod krk.

Obľúbené bojové podujatie Fight Night Challenge, na ktorom sa proti sebe do ringu postavili známi influenceri či bojovníci, sa tento víkend uskutočnilo v Bratislave. Opäť nesklamalo a diváci si mohli užiť množstvo napínavých zápasov. Do ringu sa postavil napríklad hviezdny MMA zápasník Vlasto Čepo, raper Frayer Flexking či majster Slovenska v kickboxe Pali Hari.

Ľudí obzvlášť šokoval zápas spomínaného majstra Slovenska v kickboxe Pavla Hariho Vaška a Jána Murčina, ktorý je tiež známy ako Johny. Pavol Hari Vaško svojho súpera niekoľkokrát nešportovne a opakovane udieral lakťom, čo je v boxe prísne zakázané. Asi po piatom opakovanom údere rozhodca zakročil rozhodca a zápas s Jánom Murčinom prerušil. Napätie medzi Pavolom Hari Vaškom a Jánom Murčinom však pokračovalo a podlo niekoľko úderov.

V tom však okamžite do ringu vpadol aj tím Jána Murčina súčasťou ktorého bol aj slovenský poslanec Národnej strany a člen hnutia Slovensko Viliam Tankó. Ten začal do Pavla Hariho Vaška po tom, ako po napadnutí Jána Murčina spadol na zem, kopať. Na to zareagoval aj jeden z členov organizačného tímu, ktorý Tanka chytil pod krk, aby jeho vyčíňanie ukončil a odhodil ho na druhú stranu.

Viac vo videu:

Organizácia Figh Night Challenge sa voči takémuto nešportovému správaniu či už zo strany zápasníka Pavla Hariho Vaška alebo zo strany člena tímu Jána Murčina dištancuje. ”V prvom rade odsudzujeme akékoľvek nešportové správanie, či už zo strany zápasníkov v ringu alebo aj členov ich tímov. Následky určite vyvodíme. Momentálne sa rozhoduje o ich rozsahu. Pevne veríme, že si fanúšikovia udalosť FNC 6 užili a nenechali si ju pokaziť skratovým konaním účastníkmi zápasu Pali Hari – niektorí členovia tímu Murcina,” poznamenala organizácia pre portál topky.sk.


„Tankó, ten v zelených nohaviciach, ako ste videli, kope do chlapa, ktorý sa nemôže brániť na zemi, do chrbta! Ukázal nám spolu so svojimi kamarátmi, ktorí sú očiviodne na rovnakej mentálnej úrovni ako on, čo je to tá klasická férovka. Štyria či piati na jedného,“ uviedol vo svojom videu kandidát na europoslanca v nadchádzajúcich eurovoľbách Milan Mazurek a dodáva, že „toto je správanie totálneho degeneráta a spodiny“.

Poliik hnutia Republika poukazuje na dvojaký meter korporátnych médií, ktoré by okamžite rozpútali hystériu, ak by tak spravil ako poslanec NR SR on alebo jeh stranícki kolegovia. „Ak to urobí Matovičov poslanec, všetci ste ticho.“ Dodal, že „ten človek nemá podľa neho v Národnej rade, rovnako ako jeho stranícky šéf – nepríčetný Matovič – čo robiť!“

Viac vo videu:

Pozápasová tlačová konferencia z podujatia Fight Night Challenge 6:

Zdroj: topky.sk / YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Matovičov prepnutý poslanec – boxer Tankó – počas súboja boxerov, influencerov a MMA zápasníkov dokopal v ringu chrbtom otočeného ležiaceho bezbranného bojovníka. je zobrazený ako prvý na .