VIDEO: Česká neuroložka, která nemlčí. Končí u ní lidé se závažnými následky očkování proti Covid-19. MUDr. Chlupová promluvila o tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci

www.slovanskenoviny.sk/rss Neuroložka, bývalá vrcholová basketbalistka, trenérka dětí a mládeže, zakladatelka projektu Lokomoce MUDr. Jaroslava Chlupová je... Príspevok VIDEO: Česká neuroložka, která nemlčí. Končí u ní lidé se závažnými následky očkování proti Covid-19. MUDr. Chlupová promluvila o tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Česká neuroložka, která nemlčí. Končí u ní lidé se závažnými následky očkování proti Covid-19. MUDr. Chlupová promluvila o tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci

www.slovanskenoviny.sk/rss

Neuroložka, bývalá vrcholová basketbalistka, trenérka dětí a mládeže, zakladatelka projektu Lokomoce MUDr. Jaroslava Chlupová je jednou ze statečných lékařek, které se nebojí nahlas mluvit o následcích očkování.

V letech, kdy se plošně vakcinovalo, viděla jen ve své ordinaci denně několik pacientů s různě závažnými potížemi po vakcinaci proti covidu. Viděla nárůst počtu závažných smrtelných diagnóz, jako je ALS. Díky péči o vloni zesnulou Petru Banat ví z první ruky, jak se v naší zemi žije lidem, které postihne smrtelné onemocnění. Vyřízení jakékoli podpory trvá mnoho měsíců, chybí pomůcky… Stát navíc pacienty s komplikacemi po očkování systematicky ignoruje.

Zatímco v zahraničí už mají specializovaná centra na léčbu long covid i postva.cinačních potíží, u nás strkají zodpovědné instituce i většina lékařů hlavu do písku.

V novém rozhovoru Jaroslava Chlupová mluví o tom, co je potřeba udělat, aby všichni pacienti s následky nekončili u několika málo statečných odborníků, kteří jim sami nemohou pomoci, nebo u psychiatra. O tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci. A také o své vášni, zdravém pohybovém vývoji dětí a tom, co pro ně v této oblasti už mnoho let dělá.

Viac vo videu:

Zdroj: Nadační fond Svědomí národa / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Česká neuroložka, která nemlčí. Končí u ní lidé se závažnými následky očkování proti Covid-19. MUDr. Chlupová promluvila o tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci je zobrazený ako prvý na .