Viac ako sto ľudí zomrelo pri výbuchoch na smútočných pochodoch za generála Kásima Sulejmáního

Bratislava 3. januára 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Mahdi Karbakhsh Ravari) Aktualizované 3. januára 16:54 Počet obetí výbuchov, ktoré vybuchli v Kermáne počas smútočných pochodov pri príležitosti štvrtého výročia smrti generála Kásima Sulejmáního, stúpol na 103. Informovala o tom tlačová agentúra Klub mladých novinárov (YJC) s odvolaním sa na záchranné služby republiky "Šéf kermánskych… Príspevok Viac ako sto ľudí zomrelo pri výbuchoch na smútočných pochodoch za generála Kásima Sulejmáního zobrazený najskôr Hlavné správy.

Viac ako sto ľudí zomrelo pri výbuchoch na smútočných pochodoch za generála Kásima Sulejmáního

Bratislava 3. januára 2024 (HSP/Foto:TASR/AP-Mahdi Karbakhsh Ravari) Aktualizované 3. januára 16:54 Počet obetí výbuchov, ktoré vybuchli v Kermáne počas smútočných pochodov pri príležitosti štvrtého výročia smrti generála Kásima Sulejmáního, stúpol na 103. Informovala o tom tlačová agentúra Klub mladých novinárov (YJC) s odvolaním sa na záchranné služby republiky "Šéf kermánskych…

Príspevok Viac ako sto ľudí zomrelo pri výbuchoch na smútočných pochodoch za generála Kásima Sulejmáního zobrazený najskôr Hlavné správy.