Veľká Británia zakázala chemickú kastráciu detí. V USA v tom však naďalej pokračujú

Washington/Londýn 13. júna 2023 (HSP/Federalist/Foto:Facebook)   Hlavný štátny zdravotnícky systém Spojeného kráľovstva už nebude rozdávať kastračné lieky deťom ako cukríky, pretože "neexistuje dostatok dôkazov na podporu ich bezpečnosti alebo klinickej účinnosti v rámci bežne dostupnej liečby," informuje The Federalist Národná zdravotná služba (NHS) 9. júna oznámila, že prístup k predpisom,… Príspevok Veľká Británia zakázala chemickú kastráciu detí. V USA v tom však naďalej pokračujú zobrazený najskôr Hlavné správy.

Veľká Británia zakázala chemickú kastráciu detí. V USA v tom však naďalej pokračujú

Washington/Londýn 13. júna 2023 (HSP/Federalist/Foto:Facebook)   Hlavný štátny zdravotnícky systém Spojeného kráľovstva už nebude rozdávať kastračné lieky deťom ako cukríky, pretože "neexistuje dostatok dôkazov na podporu ich bezpečnosti alebo klinickej účinnosti v rámci bežne dostupnej liečby," informuje The Federalist Národná zdravotná služba (NHS) 9. júna oznámila, že prístup k predpisom,…

Príspevok Veľká Británia zakázala chemickú kastráciu detí. V USA v tom však naďalej pokračujú zobrazený najskôr Hlavné správy.