V západnej tlači sa objavujú reálnejšie informácie o Ukrajine. Znamená to zmenu postoja?

Kyjev/Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Facebook/Foto:AP/Evgeniy Maloletka)   Realistickejším hodnoteniam západnej tlače o situácii na Ukrajine sa venuje Juraj Draxler, vrátane údajného ruského raketového útoku v Kosťantynivke "Bulhari cez víkend zneškodňovali ukrajinský dron naložený výbušninami, ktorý sa zatúlal až k bulharskej prímorskej dedinke Tjuljenovo na sever od Varny. Je to trochu… Príspevok V západnej tlači sa objavujú reálnejšie informácie o Ukrajine. Znamená to zmenu postoja? zobrazený najskôr Hlavné správy.

V západnej tlači sa objavujú reálnejšie informácie o Ukrajine. Znamená to zmenu postoja?

Kyjev/Bratislava 19. septembra 2023 (HSP/Facebook/Foto:AP/Evgeniy Maloletka)   Realistickejším hodnoteniam západnej tlače o situácii na Ukrajine sa venuje Juraj Draxler, vrátane údajného ruského raketového útoku v Kosťantynivke "Bulhari cez víkend zneškodňovali ukrajinský dron naložený výbušninami, ktorý sa zatúlal až k bulharskej prímorskej dedinke Tjuljenovo na sever od Varny. Je to trochu…

Príspevok V západnej tlači sa objavujú reálnejšie informácie o Ukrajine. Znamená to zmenu postoja? zobrazený najskôr Hlavné správy.