V Srbsku zatkli príslušníkov kosovskej polície. Vučić: Rubikon bol prekročený

Belehrad 15. júna 2023 (HSP/Kurir/MagyarNemzet/Foto:Twitter)   Srbský prezident Aleksandar Vučić sa vyjadril k zatknutiu troch členov tzv. kosovskej polície hlboko na území stredného Srbska, ako aj k následnému rozhodnutiu Prištiny zakázať vstup srbského tovaru do Kosova, informuje Kurir Podľa srbského prezidenta je za súčasnú situáciu zodpovedný  jedine kosovský premiér Albin… Príspevok V Srbsku zatkli príslušníkov kosovskej polície. Vučić: Rubikon bol prekročený zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Srbsku zatkli príslušníkov kosovskej polície. Vučić: Rubikon bol prekročený

Belehrad 15. júna 2023 (HSP/Kurir/MagyarNemzet/Foto:Twitter)   Srbský prezident Aleksandar Vučić sa vyjadril k zatknutiu troch členov tzv. kosovskej polície hlboko na území stredného Srbska, ako aj k následnému rozhodnutiu Prištiny zakázať vstup srbského tovaru do Kosova, informuje Kurir Podľa srbského prezidenta je za súčasnú situáciu zodpovedný  jedine kosovský premiér Albin…

Príspevok V Srbsku zatkli príslušníkov kosovskej polície. Vučić: Rubikon bol prekročený zobrazený najskôr Hlavné správy.