V Nigeri protestovali pred francúzskym veľvyslanectvom. Mávali aj ruskými vlajkami

Niamey 30. júla 2023 (HSP/MagyarNemzet/France24/Foto:Twitter/X)   V Nigeri demonštrovali v nedeľu tisíce ľudí pred francúzskym veľvyslanectvom v Niamey, pričom polícia použila na rozohnanie davu slzotvorný plyn, informuje Magyar Nemzet Miestne správy informujú, že ľudia demonštrovali na podporu prevratu, ktorý zosadil nigerského prezidenta Mohameda Bazouma, pričom časť davu sa pokúsila dostať… Príspevok V Nigeri protestovali pred francúzskym veľvyslanectvom. Mávali aj ruskými vlajkami zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Nigeri protestovali pred francúzskym veľvyslanectvom. Mávali aj ruskými vlajkami

Niamey 30. júla 2023 (HSP/MagyarNemzet/France24/Foto:Twitter/X)   V Nigeri demonštrovali v nedeľu tisíce ľudí pred francúzskym veľvyslanectvom v Niamey, pričom polícia použila na rozohnanie davu slzotvorný plyn, informuje Magyar Nemzet Miestne správy informujú, že ľudia demonštrovali na podporu prevratu, ktorý zosadil nigerského prezidenta Mohameda Bazouma, pričom časť davu sa pokúsila dostať…

Príspevok V Nigeri protestovali pred francúzskym veľvyslanectvom. Mávali aj ruskými vlajkami zobrazený najskôr Hlavné správy.