V Bratislave bolo spomienkové podujatie k 35. výročiu Sviečkovej manifestácie

Bratislava 25. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Pri príležitosti 35. výročia Sviečkovej manifestácie sa uskutočnilo v sobotu popoludní v Bratislave spomienkové podujatie. Spojené bolo s kladením vencov na Námestí Eugena Suchoňa Dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger počas príhovoru poznamenal, že Sviečková manifestácia bola nielen o slobode vierovyznania,… Príspevok V Bratislave bolo spomienkové podujatie k 35. výročiu Sviečkovej manifestácie zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Bratislave bolo spomienkové podujatie k 35. výročiu Sviečkovej manifestácie

Bratislava 25. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Dano Veselský)   Pri príležitosti 35. výročia Sviečkovej manifestácie sa uskutočnilo v sobotu popoludní v Bratislave spomienkové podujatie. Spojené bolo s kladením vencov na Námestí Eugena Suchoňa Dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger počas príhovoru poznamenal, že Sviečková manifestácia bola nielen o slobode vierovyznania,…

Príspevok V Bratislave bolo spomienkové podujatie k 35. výročiu Sviečkovej manifestácie zobrazený najskôr Hlavné správy.