“Už nás nemôžu ignorovať! Holandský establišment je šokovaný, zvíťazila Strana za slobodu Geerta Wildersa

Bratislava 23. novembra 2023 (HSP/ Foto:TASR/AP-Peter Dejong)   V holandských voľbách napokon zvíťazila strana pravicového Geerta Wildersa, ktorý sa postavil proti dodávkam zbraní Kyjevu. Po Maďarsku a Slovensku tak ďalšia krajina Európskej únie zaujme pravdepodobne voči vojne na Ukrajine racionálny postoj a prestane ju podporovať "Strana slobody" (PVV) získala 37… Príspevok “Už nás nemôžu ignorovať! Holandský establišment je šokovaný, zvíťazila Strana za slobodu Geerta Wildersa zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Už nás nemôžu ignorovať! Holandský establišment je šokovaný, zvíťazila Strana za slobodu Geerta Wildersa

Bratislava 23. novembra 2023 (HSP/ Foto:TASR/AP-Peter Dejong)   V holandských voľbách napokon zvíťazila strana pravicového Geerta Wildersa, ktorý sa postavil proti dodávkam zbraní Kyjevu. Po Maďarsku a Slovensku tak ďalšia krajina Európskej únie zaujme pravdepodobne voči vojne na Ukrajine racionálny postoj a prestane ju podporovať "Strana slobody" (PVV) získala 37…

Príspevok “Už nás nemôžu ignorovať! Holandský establišment je šokovaný, zvíťazila Strana za slobodu Geerta Wildersa zobrazený najskôr Hlavné správy.