USA sú bližšie k prekročeniu ďalšej červenej čiary pre Ukrajinu: Rakety ATACMS

Washington 12. septembra 2023 (HSP/Responsiblestarcraft/Foto:TASR/AP-Libkos)   Správa naznačuje, že zbrane dlhého doletu môžu byť súčasťou ďalšieho bezpečnostného balíka pre Zelenského, píše o tom Mark Episkopos pre Responsible Statecraft Podľa sobotňajšej správy ABC News sú USA pripravené dodať Ukrajine rakety ATACMS. "Prichádzajú," povedal jeden z predstaviteľov a dodal, že všetky plány… Príspevok USA sú bližšie k prekročeniu ďalšej červenej čiary pre Ukrajinu: Rakety ATACMS zobrazený najskôr Hlavné správy.

USA sú bližšie k prekročeniu ďalšej červenej čiary pre Ukrajinu: Rakety ATACMS

Washington 12. septembra 2023 (HSP/Responsiblestarcraft/Foto:TASR/AP-Libkos)   Správa naznačuje, že zbrane dlhého doletu môžu byť súčasťou ďalšieho bezpečnostného balíka pre Zelenského, píše o tom Mark Episkopos pre Responsible Statecraft Podľa sobotňajšej správy ABC News sú USA pripravené dodať Ukrajine rakety ATACMS. "Prichádzajú," povedal jeden z predstaviteľov a dodal, že všetky plány…

Príspevok USA sú bližšie k prekročeniu ďalšej červenej čiary pre Ukrajinu: Rakety ATACMS zobrazený najskôr Hlavné správy.