Prieskum: Poliaci sa obávajú, že volebné víťazstvo ľavicovo-liberálnej opozície povedie k otvoreniu hraníc

Varšava 12. septembra 2023 (HSP/Remix/Foto:Twitter@PolandisOK)   Jednou z dôležitých tém predvolebnej kampane v Poľsku je otázka prisťahovalectva. Informuje spravodajský portál REMIX News Takmer polovica Poliakov je presvedčená, že ak sa k moci dostane Občianska koalícia, Donald Tusk podľahne tlaku Bruselu a bude súhlasiť s prijímaním migrantov z Blízkeho východu a… Príspevok Prieskum: Poliaci sa obávajú, že volebné víťazstvo ľavicovo-liberálnej opozície povedie k otvoreniu hraníc zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prieskum: Poliaci sa obávajú, že volebné víťazstvo ľavicovo-liberálnej opozície povedie k otvoreniu hraníc

Varšava 12. septembra 2023 (HSP/Remix/Foto:Twitter@PolandisOK)   Jednou z dôležitých tém predvolebnej kampane v Poľsku je otázka prisťahovalectva. Informuje spravodajský portál REMIX News Takmer polovica Poliakov je presvedčená, že ak sa k moci dostane Občianska koalícia, Donald Tusk podľahne tlaku Bruselu a bude súhlasiť s prijímaním migrantov z Blízkeho východu a…

Príspevok Prieskum: Poliaci sa obávajú, že volebné víťazstvo ľavicovo-liberálnej opozície povedie k otvoreniu hraníc zobrazený najskôr Hlavné správy.