Ukrajinskí oligarchovia profitujú z rozhodnutia EÚ oslobodiť kurčatá od dovozného cla

Kyjev 3. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:TASR – Milan Kapusta)   Francúzski chovatelia hydiny sa sťažujú, že opatrenia EÚ na podporu ukrajinského poľnohospodárstva pomáhajú skôr kľúčovým ukrajinským oligarchom ako samotnej krajine, keďže Komisia sa rozhodla predĺžiť zrušenie ciel do leta 2024, píše Thomas O’Reilly pre The European Conservative Rozhodnutie Európskej komisie oslobodiť… Príspevok Ukrajinskí oligarchovia profitujú z rozhodnutia EÚ oslobodiť kurčatá od dovozného cla zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ukrajinskí oligarchovia profitujú z rozhodnutia EÚ oslobodiť kurčatá od dovozného cla

Kyjev 3. septembra 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:TASR – Milan Kapusta)   Francúzski chovatelia hydiny sa sťažujú, že opatrenia EÚ na podporu ukrajinského poľnohospodárstva pomáhajú skôr kľúčovým ukrajinským oligarchom ako samotnej krajine, keďže Komisia sa rozhodla predĺžiť zrušenie ciel do leta 2024, píše Thomas O’Reilly pre The European Conservative Rozhodnutie Európskej komisie oslobodiť…

Príspevok Ukrajinskí oligarchovia profitujú z rozhodnutia EÚ oslobodiť kurčatá od dovozného cla zobrazený najskôr Hlavné správy.