Čína pozor! Európa chce prísnejšie kontrolovať, ako firmy investujú v zahraničí

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Geert Vanden Wijngaert)   Novoročné predsavzatie Bruselu na rok 2023? Prísnejšie kontrolovať, kde a ako spoločnosti investujú v zahraničí, píše POLITICO Mala by Európa kontrolovať, ako spoločnosti míňajú svoje peniaze v zahraničí? Povedzme, ak by chcel európsky výrobca čipov kúpiť akcie čínskeho startupu alebo tam postaviť novú továreň? To je otázka... Príspevok Čína pozor! Európa chce prísnejšie kontrolovať, ako firmy investujú v zahraničí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Čína pozor! Európa chce prísnejšie kontrolovať, ako firmy investujú v zahraničí

Bratislava 4. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Geert Vanden Wijngaert)   Novoročné predsavzatie Bruselu na rok 2023? Prísnejšie kontrolovať, kde a ako spoločnosti investujú v zahraničí, píše POLITICO Mala by Európa kontrolovať, ako spoločnosti míňajú svoje peniaze v zahraničí? Povedzme, ak by chcel európsky výrobca čipov kúpiť akcie čínskeho startupu alebo tam postaviť novú továreň? To je otázka...

Príspevok Čína pozor! Európa chce prísnejšie kontrolovať, ako firmy investujú v zahraničí zobrazený najskôr Hlavné správy.