Ukrajina zrejme pripravuje Západ na priznanie porážky: čo je známe o plánoch a prípravách na protiofenzívu

Kyjev 13. marca 2023 (HSP/kp.ru/Foto:TASR/AP-Photo/Libkos)   Veliteľ armády Syrskyj prezradil podrobnosti o pripravovanej protiofenzíve Ukrajiny Kyjevský režim už zrejme začal pripravovať verejnú mienku na Západe na to, že AFU sa bude musieť čoskoro vzdať Artemovska (ukrajinský názov mesta je Bachmut) pod stupňujúcim sa náporom ruských jednotiek." Popredné európske tlačové agentúry… Príspevok Ukrajina zrejme pripravuje Západ na priznanie porážky: čo je známe o plánoch a prípravách na protiofenzívu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ukrajina zrejme pripravuje Západ na priznanie porážky: čo je známe o plánoch a prípravách na protiofenzívu

Kyjev 13. marca 2023 (HSP/kp.ru/Foto:TASR/AP-Photo/Libkos)   Veliteľ armády Syrskyj prezradil podrobnosti o pripravovanej protiofenzíve Ukrajiny Kyjevský režim už zrejme začal pripravovať verejnú mienku na Západe na to, že AFU sa bude musieť čoskoro vzdať Artemovska (ukrajinský názov mesta je Bachmut) pod stupňujúcim sa náporom ruských jednotiek." Popredné európske tlačové agentúry…

Príspevok Ukrajina zrejme pripravuje Západ na priznanie porážky: čo je známe o plánoch a prípravách na protiofenzívu zobrazený najskôr Hlavné správy.