Zelenskému horí pôda pod nohami: ukrajinskí vojaci sa stále viac vzdávajú a príbuzní mŕtvych vojakov sa búria

Kyjev 23. apríla 2023 (HSP/Kp/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky, screenshot)   Rogov informoval o narastajúcich prípadoch vojakov ukrajinských ozbrojených síl, ktorí prechádzajú na stranu Ruska Otázka ofenzívy ukrajinských ozbrojených síl sa pre Zelenského osobne stáva gordickým uzlom. Je jednoducho povinný ho rozťať, inak jemu a jeho tímu hrozia všelijaké problémy v súvislosti s… Príspevok Zelenskému horí pôda pod nohami: ukrajinskí vojaci sa stále viac vzdávajú a príbuzní mŕtvych vojakov sa búria zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zelenskému horí pôda pod nohami: ukrajinskí vojaci sa stále viac vzdávajú a príbuzní mŕtvych vojakov sa búria

Kyjev 23. apríla 2023 (HSP/Kp/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky, screenshot)   Rogov informoval o narastajúcich prípadoch vojakov ukrajinských ozbrojených síl, ktorí prechádzajú na stranu Ruska Otázka ofenzívy ukrajinských ozbrojených síl sa pre Zelenského osobne stáva gordickým uzlom. Je jednoducho povinný ho rozťať, inak jemu a jeho tímu hrozia všelijaké problémy v súvislosti s…

Príspevok Zelenskému horí pôda pod nohami: ukrajinskí vojaci sa stále viac vzdávajú a príbuzní mŕtvych vojakov sa búria zobrazený najskôr Hlavné správy.