Ukrajina je znepokojená tým, že na Západe sa zintenzívnili diskusie o potrebe viesť s Rusmi rozhovory o prímerí

Bratislava 20. novembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Uviedol to tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov na medzinárodnom bezpečnostnom fóre v Halifaxe "Ukrajina je znepokojená tým, že medzi určitými partnermi sa zintenzívnili diskusie o potrebe uskutočniť rokovania, konzultácii, stretnutí s Rusmi, na ktorých by sa prerokovali problémy vojny na Ukrajine,… Príspevok Ukrajina je znepokojená tým, že na Západe sa zintenzívnili diskusie o potrebe viesť s Rusmi rozhovory o prímerí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ukrajina je znepokojená tým, že na Západe sa zintenzívnili diskusie o potrebe viesť s Rusmi rozhovory o prímerí

Bratislava 20. novembra 2023 (HSP/Foto:Facebook)   Uviedol to tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov na medzinárodnom bezpečnostnom fóre v Halifaxe "Ukrajina je znepokojená tým, že medzi určitými partnermi sa zintenzívnili diskusie o potrebe uskutočniť rokovania, konzultácii, stretnutí s Rusmi, na ktorých by sa prerokovali problémy vojny na Ukrajine,…

Príspevok Ukrajina je znepokojená tým, že na Západe sa zintenzívnili diskusie o potrebe viesť s Rusmi rozhovory o prímerí zobrazený najskôr Hlavné správy.